Help-pc.lt - kompiuterių remontas Vilniuje

WINDOWS patobulinimai

Lengviau pritaikyti vartotojui

„Windows 8.1“ pradžios ekrane vartotojas gali nusistatyti įvairius plytelių dydžius, taip pat yra didesnis ekrano fonų ir spalvų pasirinkimas. Be to, vartotojas gali pasirinkti, nuo kurio ekrano nori pradėti naudotis „Windows“ – nuo „Start“ ekrano arba nuo gerai pažįstamo „Windows“ darbastalio. Tuo metu visi „Windows“ įrenginiai gali likti suderinti su sinchronizuojama „Microsoft“ paskyra.

„Start“ mygtukas ir paprastesnė navigacija

Su „Windows 8.1“ grįžta ir gerai pažįstamas navigacijos įrankis – „Start“ mygtukas. Atnaujintas programų peržiūros variklis leidžia greitai peržiūrėti visas kompiuterio programas, o skiltis „Pagalba + patarimai“ pataria, kaip kuo efektyviau jas paleisti.

Efektyvesnė paieška

Naująja „Bing Smart Search“ paprasta ieškoti internete vienoje programėlėje, kuri pritaikyta lietimui jautriems ekranams. Tereikia perbraukti pirštu ar suvesti ieškomą žodį „Start“ ekrane ir „Bing Smart Search“ suras dokumentą kompiuteryje, nuotrauką „SkyDrive“ talpykloje, programėlę, dainą ar interneto svetainę.

Turtingas programėlių komplektas nuo pat pradžių

„Windows 8.1“ atkeliauja iškart su naudingų programėlių komplektu: „Skype“, patogi pašto programėlė, „Bing Food & Drink“ receptų paieška, video peržiūros programėlė „Xbox Video“. Su „Windows“ atnaujinimu taip pat pateikiama naujoji „Internet Explorer 11“ naršyklė – greita, sklandi ir puikiai pritaikyta lietimui jautriems ekranams. „Internet Explorer 11“ sinchronizuoja naršymo istoriją, mėgstamiausias svetaines ir nustatymus visuose „Windows 8.1“ įrenginiuose. Be to „Windows 8.1“ gali dirbti su 3D spausdintuvais, t. y. tokį spausdintuvą bus galima paprastai prijungti prie kompiuterio, spausdinti ir kompiuteris atpažins 3D formato failus.

Patobulintas daugiaprogramis režimas

„Windows 8.1“ leidžia vienu metu ekrane paleisti iki keturių programų, keisti jų užimamą erdvę bei vienai programai paleisti kitą. „Windows 8.1“ taip pat pagerėjo kelių monitorių režimas, todėl galima pasirinkti ar ta patį vaizdą norima matyti per visus ekranus, ar paskirstyti atitinkamai per keletą ekranų.

„SkyDrive“ integracija

Vartotojui pageidaujant, „Windows 8.1“ gali būti glaudžiai susiejama su „SkyDrive“, o tai leis kurti, redaguoti, išsaugoti ir dalintis failais praktiškai visur su bet kuriuo „Windows“ įrenginiu.

Atnaujinta „Windows Store“ programų parduotuvė. Naujas išdėstymas ir kategorijos, pavyzdžiui „New & Rising“, leidžia matyti naujausias programėles. Asmeninės rekomendacijos bus kuriamos „Bing“ pagrindu ir padės surasti tas programėles, kurių labiausiai reikia. „Windows Store“ parduotuvė nuolat pildosi naujomis programėlėmis tokiomis kaip „Evernote“, „Facebook“ specialiai „Windows 8.1“, „Hulu Plus“, „Adobe Photoshop Express“, „eBay“, „Netflix“, „NOOK“.

Kaip atnaujinti turimą programinę įrangą?

„Windows XP/Vista“ naudotojai norėdami atsinaujinti į „Windows 8.1“ turės atlikti pilną disko išvalymą, „Windows 7“ vartotojams po „Windows 8.1“ instaliacijos reikės iš naujo įdiegti darbastalio programas. „Windows 8“ naudotojai ras atnaujinimą Windows Store parduotuvėje, „Windows 8.1. Preview" naudotojai norėdami atnaujinti kompiuterį iki „Windows 8.1“ turės apsilankyti www.windows.com, kur bus atsinaujinimo nuoroda.