Help-pc.lt - kompiuterių remontas Vilniuje

Mes padedame susigrąžinti pavogtus kompiuterius

Ar žinojote? Pasaulyje kas 50 sekundžių pametamas ar pavogiamas nešiojamasis kompiuteris.
Kasdien šimtai žmonių susiduria su problema, kad jų kompiuterį pavogė. Tik “LoJack® for Laptops” turi išskirtinę “Theft Recovery” komandą, kuri dirba, kad surastų ir atgautų Jūsų kompiuterį, tuo pačiu suteikia Jums įrankius, kurių pagalba nuotoliniu būdu galite apsaugoti savo svarbius ir konfidencialius duomenis.
Kompiuterio apsauga nuo vagysčių ir praradimo - LoJack

NIEKAS NESITIKI, KAD PAVOGS KOMPIUTERĮ. TURĖK PLANĄ

Kai dingsta kompiuteris, Jūs jaučiatės bejėgiais. To nebus, jei turėsite “LoJack® for Laptops”. Su “LoJack® for Laptops” programine įranga galėsite ne tik ištrinti konfidencialius duomenis, užrakinti kompiuterį, kad juo negalėtų pasinaudoti kiti, bet ir rodyti kompiuterio ekrane savo sukurtą pranešimą.

TAI NE TIK TAVO KOMPIUTERIS. TAI TAVO GYVENIMAS

Duomenys kompiuteryje dažniausiai yra daug vertingesni nei pats įrenginys – draugų ir šeimos nuotraukos, asmeniniai susirašinėjimai ir laiškai, finansinė informacija, asmeniniai darbai ir dokumentai, netgi Jūsų tapatybė – viskas gali būti panaudota blogiems tikslams ir sukelti problemų, kurias reikės spręsti kelis mėnesius, o gal net ir metus.

 

Užsakyti LoJack® for Laptops          

KĄ VAGIS PADARYS SU TAVO DUOMENIMIS? GERIAU NEŽINOTI.
Pagalvokite apie tai, kad vagis, užuot iškart pardavęs kompiuterį, gali sugalvoti pasinaudoti viskuo, kuo naudojotės Jūs – žiūrėti puslapius, kuriuos žiūrėjote Jūs, turėti Jūsų prisijungimus ir slaptažodžius, adresus, telefonų numerius, netgi nuotraukas.
 
"COMPUTRACE AGENT" - TAVO SLAPTAS GINKLAS.
“Computrace Agent” yra integruojama į daugelį kompiuterių jau gamybos procese, todėl jį pašalinti ar apeiti yra praktiškai neįmanoma. Aktyvuota “Computrace Agent” palaiko pastovų ryšį su “Absolute” kontrolės centru. Jei kompiuteris pavogiamas – šį programinė įranga įgalina Jus siųsti komandas kompiuteriui, jį užrakinti ar pašalinti svarbius duomenis.

 


“LoJack® for Laptops” saugo Jus 4-iais būdais, bet tik tuomet jei “LoJack® for Laptops” programinė įranga įdiegta prieš prarandant kompiuterį.

 

Užrakink

 

Jūs jau galite nebeturėti savo kompiuterio su savimi, bet vistiek būsite apsaugoti nuo smalsių  žvilgsnių, nes galėsite nuotoliniu būdu užrakinti kompiuterį per “Absolute Customer Centre”.

 

 

Duomenys Jūsų kompiuteryje gali būti vertingesni nei pats kompiuteris tiek Jums, tiek vagims. Šiuos duomenis galite pašalinti nuotoliniu būdu ir būti tikri, kad jie nepateks kitiems ir nebus panaudoti blogiems tikslams.

 

 

Naudojantis naujausiomis technologijomis “LoJack® for Laptops” gali žemėlapyje nurodyti Jūsų kompiuterio buvimo vietą. Tai gali padėti Jums surasti savo kompiuterį.

 

 

Kaip pavogto kompiuterio savininkas, Jūs galite susiekti su policija, pranešti, kad Jūsų kompiuteris pavogtas, taip pat galite kreiptis į “Absolute Customer Center” ir pranešti apie dingusį kompiuterį. “Absolute Theft Recovery” komanda naudodama naujausias technologijas gali surasti Jūsų kompiuterio buvimo vietą bei galimai identifikuoti, kas jį turi. Komanda dalinasi duomenimis su vietine policija ir taip padeda atgauti kompiuterį ir grąžinti jį Jums.